Deichmann Karriere

Imádod a cipőket, érdekel a divat és szeretsz emberekkel dolgozni?

Üzleteinkben egy motivált csapat tagjaként aktívan részt veszel a kereskedelmi folyamatok megvalósításában, miközben divat iránti szenvedélyed a karriered építésére használhatod.

A Deichmann egy globális családi vállalkozás, amely Magyarországon több mint 100 üzlettel rendelkezik, és 900 munkatársnak nyújt stabil munkahelyet.

Eladó

Csepel Plaza, 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170. 30 óra / hét azonnal

Feladatok:

VevőkiszolgálásÁrukihelyezésRendrakásKasszázás

Elvárások:

fizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősségvállaláshétvégi munkavégzési hajlandóság1-3 éves kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

Kezdő átlagos bruttó jövedelem 30 órás eladóként: 360 000 Ft*(*A kezdő átlagos bruttó jövedelem tartalmazza a pótlékokat és a forgalmi jutalékot.)Részmunkaidő 30 óra/hétÁtlátható, stabil juttatási csomagVersenyképes alapfizetésForgalmi jutalékÉvente +1nap Deichmann szabadságJubileumi bónuszSzakmai továbbképzésekKedvezményes mobiltarifa-csomagSzemélyzeti vásárlási kedvezményDeichmann AjándékkártyaEgészségmegőrző program

Felkeltette érdeklődésedet az állás, és szeretnél a Deichmann csapat tagja lenni? Jelentkezz online most!

Várjuk jelentkezésed!

Azonosító:

HU_F089-2024-033557

Kapcsolattartó:

Nyeste Evelyn